Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 okt 14:30 GRC-14 1 HSV De Zuidvogels 1
30 okt 14:30 HSV De Zuidvogels 35+1 FC Aalsmeer 35+1
29 okt 20:30 FC Weesp 35+5 HSV De Zuidvogels 35+1
29 okt 20:00 HSV De Zuidvogels 35+1 Gooi 't sc 35+1
29 okt 21:00 HSV De Zuidvogels 35+1 Buitenboys sc. 35+5
29 okt 22:00 Eemnes 35+1 HSV De Zuidvogels 35+1
30 okt 12:00 ZOB 2 HSV De Zuidvogels 2
30 okt 12:45 Loosdrecht 35+1 HSV De Zuidvogels 35+2
30 okt 12:45 HSV De Zuidvogels 3 WV-HEDW 9
30 okt 16:30 HSV De Zuidvogels 4 Forza Almere 2
30 okt 14:00 NVC 2 HSV De Zuidvogels 5
30 okt 12:30 Forza Almere 3 HSV De Zuidvogels 6
30 okt 13:15 VVZ '49 6 HSV De Zuidvogels 7
30 okt 14:30 HSV De Zuidvogels 8 Loosdrecht 5
30 okt 14:30 HSV De Zuidvogels 9 Graveland 's 5
30 okt 14:30 HSV De Zuidvogels JO19-1 Graveland 's JO19-1
30 okt 12:15 HSV De Zuidvogels JO19-2 HBOK JO19-1
26 okt 17:45 HSV De Zuidvogels JO17-1 BFC JO16-1
30 okt 11:30 Hooglanderveen JO17-3 HSV De Zuidvogels JO17-2
30 okt 10:30 HSV De Zuidvogels JO17-3 Victoria JO17-4
30 okt 12:15 HSV De Zuidvogels JO17-4 TOV JO17-2
30 okt 14:30 Huizen JO16-2 HSV De Zuidvogels JO16-1
30 okt 13:15 Hooglanderveen JO15-2 HSV De Zuidvogels JO15-1
30 okt 10:00 Cobu Boys JO15-1 HSV De Zuidvogels JO15-2
30 okt 9:00 HSV De Zuidvogels JO15-3 Altius JO15-4
30 okt 8:30 Gooi 't sc MO14-1 HSV De Zuidvogels JO14-1
30 okt 11:15 HSV De Zuidvogels JO13-1 Spakenburg JO13-1
26 okt 18:00 HSV De Zuidvogels JO13-1 DOSC JO13-1
30 okt 9:00 HSV De Zuidvogels JO13-2 BFC JO13-5
30 okt 12:00 HSV De Zuidvogels JO12-1 BFC JO12-3
30 okt 11:00 Forza Almere JO12-1 HSV De Zuidvogels JO12-2
30 okt 10:30 HSV De Zuidvogels JO12-3 AS'80 JO12-8
30 okt 10:45 Almere FC JO12-4 HSV De Zuidvogels JO12-4
30 okt 8:30 Eemnes JO11-1 HSV De Zuidvogels JO11-1
30 okt 10:30 HSV De Zuidvogels JO11-2 Gooi 't sc JO11-2
30 okt 9:00 HSV De Zuidvogels JO11-3 Nederhorst vv JO11-1
30 okt 12:00 FC Weesp JO10-1 HSV De Zuidvogels JO10-1
30 okt 10:00 HSV De Zuidvogels JO10-2 Eemnes JO10-2
30 okt 10:00 HSV De Zuidvogels JO10-3 Laren 99 sv JO10-3
30 okt 10:30 FC Weesp JO10-5 HSV De Zuidvogels JO10-4
30 okt 8:30 Altius JO10-4 HSV De Zuidvogels JO10-5
30 okt 10:00 HSV De Zuidvogels JO10-6 BVV 31 JO10-2JM
30 okt 9:00 HSV De Zuidvogels JO9-1 SDO JO9-2
30 okt 8:30 SDO JO9-3 HSV De Zuidvogels JO9-2
30 okt 9:00 HSV De Zuidvogels JO9-3 Saestum JO9-3
30 okt 8:30 Zuidoost United JO9-2 HSV De Zuidvogels JO9-4
30 okt 9:00 HSV De Zuidvogels JO8-1 Focus '07 JO8-1
30 okt 11:30 Laren 99 sv JO8-2 HSV De Zuidvogels JO8-2
30 okt 9:45 BVV '31 JO8-3 HSV De Zuidvogels JO8-3
30 okt 9:00 HSV De Zuidvogels JO8-4 Eemnes JO8-2
30 okt 12:15 AS'80 JO8-9 HSV De Zuidvogels JO8-5
30 okt 12:30 Gooi 't sc MO17-3 HSV De Zuidvogels MO17-1
30 okt 16:00 Jonathan MO15-1 HSV De Zuidvogels MO15-1
30 okt 9:00 HSV De Zuidvogels MO15-2 Nederhorst vv MO15-1
30 okt 12:30 Almere FC MO13-1 HSV De Zuidvogels MO13-1
30 okt 10:30 HSV De Zuidvogels MO13-2 Meer De sv. MO13-1
27 okt 17:45 Eemnes MO13-1 HSV De Zuidvogels MO13-2
30 okt 9:00 HSV De Zuidvogels MO11-1 Victoria MO11-2
29 okt 20:00 HSV De Zuidvogels VR1 SVO Krommerijnstreek VR1
30 okt 15:00 HSV De Zuidvogels VR1 AFC Quick 1890 VR1
29 okt 20:00 Huizen VR30+1 HSV De Zuidvogels VR30+1
29 okt 22:00 HSV De Zuidvogels VR30+1 Eemnes VR30+1
29 okt 20:30 HSV De Zuidvogels VR30+1 Waterwijk asc VR30+3
29 okt 21:30 NVC VR30+1 HSV De Zuidvogels VR30+1
30 okt 14:00 Laren 99 sv VR1 HSV De Zuidvogels VR2
29 okt 22:30 HSV De Zuidvogels VR30+2 Diemen sv. VR30+1
29 okt 22:00 Sporting Almere VR30+1 HSV De Zuidvogels VR30+2
29 okt 21:30 HSV De Zuidvogels VR30+2 Almere FC VR30+1
29 okt 21:00 Waterwijk asc VR30+2 HSV De Zuidvogels VR30+2
27 okt 20:00 HSV De Zuidvogels VR2 Buitenboys sc. VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!