Sponsoroverzicht

Sponsoroverzicht

HOOFDSPONSOR WEBSITE ADRES
Bouwmaatschappij Verwelius BV www.verwelius.nl
   
CO-SPONSOR www.koetze.com
Koetze Beveiligingstechniek  BV  
   
ERESPONSOR  
C. Vos Holding -
   
BUSINESS CLUB PLATINUM  
Bouwmaatschappij Verwelius BV www.verwelius.nl
Koetze Beveiligingstechniek BV www.koetze.com
Accord www.accord.nl
   
BUSINESS CLUB GOUD  
Banketbakkerij Wouter de Graaf www.wouterdegraaf.nl
Club van 100 -
Frutoria BV www.frutoria.nl
Hyppe www.hyppe.nl
Janssen van Kouwen Huizen  www.fred-janssen-autos.nl
   
BUSINESS CLUB ZILVER  
Blooming Kids www.bloomingkids.nl
Carhartt BV www.carhartt.com
Catering De Vijf Sterren www.devijfsterren.nl
Heijmans (v/h Vos & Teeuwissen BV) www.heijmans.nl 
Maxima Seafood BV (v/h Zeevisgroothandel Gebr. Bakker) www.maximaseafood.nl
Scala Solutions BV www.scalasolutions.nl
Scala Telecom (onderdeel Scala Solutions BV) www.scalasolutions.nl
Visser Bouw Maatschappij BV -
   
BUSINESS CLUB BRONS  
Adviesgroep v.d. Roest www.vdroest.nl
Bloembinderij Mulder www.bloembinderijmulder.nl
Bouwbedrijf  H.A.A. van der Voort www.bouwbedrijfvandervoort.nl
Bouwbedrijf Visser & Bunschoten BV www.visserenbunschoten.nl
Dakdekkersbedrijf J. Keijer -
De Fietsenwinkel Huizen www.defietsenwinkel.nl
Flebologiq BV www.flebologiq.com
Garagebedrijf  A&J B.V. www.garagebedrijf-aenj.nl
Huizer Kaas-Gilde www.visser-kaas.nl
Huizer Koffie BV t.h.o. Fortune Coffee (regio 't Gooi) www.fortune.nl
Indurfloor www.indurfloor.nl
ING regio Midden-Nederland www.ing.com
INTERCURE www.intercure.nl
Kippersluis Sierbestrating BV www.kippersluis.nl
Koopmanschap Interim Management & Advies www.koopmanschap.biz
Kwak Hoogwerkercentrum www.kwak.nl
Lentink Acc. en Bel.adviseurs www.lentink.org
Meco Groep www.mecogroep.nl
Nefkens Peugeot Midden BV www.nefkens-midden.nl
Ockhuijsen Bouw www.ockhuijsenbouw.nl
Rapotec BV (o.h.o. Hamers & Kesber) www.hamersenkesber.nl
Reijn's Boten www.reijnsboten.nl
Schoonderbeek Centrale Verwarming B.V. www.schoonderbeek-cv.nl
Schoonmaakbedrijf G.Eckhardt VOF -
Target Media www.targetmedia.eu
Teeuwissen Bouw BV www.teeuwissenbouw.nl
Tegelwerken Erwin Bout B.V. -
Welke Professionals www.welkeprof.nl
   
LED BORD FOUNDERS  
Aannemersbedrijf Arie de Groot www.aannemersbedrijfadegroot.nl
Bouwbedrijf Jaivy de Groot -
Bouwbedrijf Visser & Bunschoten BV www.visserenbunschoten.nl
Frutoria BV www.frutoria.nl
Garagebedrijf  A&J B.V. www.garagebedrijf-aenj.nl
Gibostelbedrijf Paul v.d. Born -
Hr. A. Bout -
Hr. B. Bout -
Hr. J. v.d. Born -
Hr. M. Westland -
Hr. S. Sint -
Indurfloor www.indurfloor.nl
Koetze Beveiligingstechniek BV www.koetze.com
Lentink Acc. en Bel.adviseurs www.lentink.org
Maxima Seafood BV (v/h Zeevisgroothandel Gebr. Bakker) www.maximaseafood.nl
Renard Vastgoed BV -
Teeuwissen Bouw BV www.teeuwissenbouw.nl
Tegelwerken Erwin Bout B.V. -
Websteen www.websteen.nl
   
LED BORD ADVERTEERDERS  
ActivLease Almere www.activelease.nl
Colors@Home Renes www.colorsathome.nl
Eurami Bussum BV www.eurami.nl
Huizer Koffie BV t.h.o. Fortune Coffee (regio 't Gooi) www.fortune.nl
Goois Autoteam www.gooisautoteam.nl
King Nonwovens BV www.kingnonwovenproducts.com
Van Oosten Schulz de Korte Advocaten www.vosdk.nl
Vi Automotive viautomotive.nl
ING regio Midden-Nederland www.ing.com
   
SPONSORING KLEEDKAMERS  
1. Koetze Beveiligingstechniek BV www.koetze.com
2.  Heijmans www.heijmans.nl
3.  Heijmans www.heijmans.nl
4. Bouwmaatschappij Verwelius BV www.verwelius.nl
5. Frutoria BV www.frutoria.nl
6. Kwak Hoogwerkercentrum www.kwak.nl
7. Flebologiq BV www.flebologiq.com
8. Tegelwerken Erwin Bout B.V. -
9. Scala Solutions BV www.scalasolutions.nl
10. Lentink Acc. en Bel.adviseurs  www.lentink.org
11. C. Vos Holding -
12. Bouwbedrijf Visser & Bunschoten www.visserenbunschoten.nl
13. (nog te koop) -
14. Abecon Informatiesystemen BV -
15. Herman van de Voort/Arthur Schaap/Jan Keijer -
16. Schoonmaakbedrijf G. Eckhardt VOF -
17/Vrouwen 1. (nog te koop)  
18/Vrouwen 2. Indurfloor www.indurfloor.nl
19/Vrouwen 3. Target Media  www.targetmedia.eu
20/Vrouwen 4. Bouwbedrijf MECO -
21/Scheidsrechters 1. Kippersluis Sierbestrating www.kippersluis.nl
22/Scheidsrechters 2. Accord Uitzendburo BV www.accord.nl
23/Scheidsrechters 3. (nog te koop) -
24/Fysio/EHBO: Intercure www.intercure.nl
   
BORDSPONSOR VELD 1  
Baard Tuin- en Parkmachines www.baard-groep.nl
Bakkerij Dijkstra o.h.o. Olivers www.bakkerijolivers.nl
Bandencentrum Vitéco www.viteco.nl
Beauty Center B&M www.beautycenter-bm.nl
Bermon Raamwerk B.V. www.bermon.nl
Cafe d'Ouwe Tak www.ouwetak.com
Cafetaria de Griek www.cafetariadegriek-huizen.nl
Carhartt BV www.carhartt.com
Coronel Sports www.coronelsports.nl
D. Heijnen Schilderwerken www.heijnen-schilderwerken.nl
Dakdekkersbedrijf J. Keijer -
De Fietsenwinkel Huizen www.defietsenwinkel.nl
De Groot Assurantiekantoor -
Drukkerij-Uitgeverij J. Bout & Zonen www.boutdruk.nl
Frutoria BV www.frutoria.nl
GEPU Zelfbedieningsgroothandel BV www.gepu.nl
Golfvereniging Ameland -
Harry Banis BV www.harrybanis.nl
J.Spier en Zonen -
Joh. v.d. Hulst Wijnhandel- slijterij www.wijnkring.nl/vanderhulst
Keurslager van Schaik www.vanschaikhuizen.keurslager.nl
Kippersluis Sierbestrating BV http://www.kippersluis.nl
Kloosterman Keukens en Badkamers www.kloostermankeukens.nl
Koop & Partners Architecten www.kp-architecten.nl
Kwak Hoogwerkercentrum www.kwak.nl
Le Beau Geste www.beau-geste.nl
Loodgietersbedrijf H. Jongerden www.loodgieterjongerden.nl
MB Autoverhuur.nl www.mbautoverhuur.nl
Meco Groep www.mecogroep.nl
Montagebedrijf E. Snel -
Nanette Dames- en Herenkapsalon www.kapsalonnanette.nl
Nico Klein Vleeswarenspecialist www.kleinvleeswarenspecialist.nl
Rebel en Schaap Boomverzorgers www.rebelenschaap.nl
Renewi v/h van Loenen Milieu BV www.vanloenenmilieu.nl
Restaurant De Haven van Huizen www.haven-van-huizen.nl
Riemer Schilders BV www.riemerwestland.nl
Rijschool Gino www.rijschoolgino.nl
Rioolreiniging Teeuwissen BV www.teeuwissen.com
Scharrelslager Michel Welling www.scharrelslagerij.com
Schipper Installatie BV www.schipperbvinstallatie.nl
Schoenmakerij André www.schoenmakerijandre.nl
Schuiteman Accountants en Adviseurs www.schuiteman.com
Snackland Huizen www.snacklandhuizen.com
Staalwerk Huizen BV www.staalwerkhuizen.nl
Sunstore Zonweringen BV www.sunstore.nl
Teeuwissen Stucadoors -
Top Reklame www.topreklame.nl
Twelve kassasystemen www.twelve.eu
Vakgarage Visser's Auto's www.vakgaragevissersautos.nl
Verberg Autoschadebedrijf www.verbergautoschade.nl
Voorma en Walch www.voorma-walch.nl
Wynery Geselien www.wynerygeselien.nl
Zalmkado.nl www.zalmkado.nl
   
BORDSPONSOR VELD 3  
Dakbedekkingsbedrijf Elro www.elroduurzamedaken.nl
De Jager Totaal BV www.dejagertotaal.nl
Proline Group (P-line Netherlands BV) www.proline-group.com
RRS Riool Reiningings Service BV www.rrs.nl
VvE Metea www.vvemetea.nl
   
SPONSORING SENIORENTENUES  
Bouwmaatschappij Verwelius BV www.verwelius.nl
Frutoria BV www.frutoria.nl
Koetze Beveiligingstechniek BV www.koetze.com
   
SPONSORING JEUGDTENUES  
Bouwmaatschappij Verwelius BV www.verwelius.nl
IFD (Stichting Kika) -
Blooming Kids www.bloomingkids.nl
   
VELDSPONSORING  
Bouwmaatschappij Verwelius BV (2) www.verwelius.nl
Frutoria BV (6) www.frutoria.nl
   
SPONSORING DAMESAFDELING INCL. TENUES   
Accord Uitzendburo BV www.accord.nl
King Nonwovens BV http://www.kingnonwovenproducts.com
   
SPONSORING OVERIG  
Westland Familie Fonds www.westlandkaas.nl
Visser Tweewielers www.vissertweewielers.nl
   
(Peildatum: 28-08-2020. Deze lijst is met de meest grote zorgvuldigheid samengesteld. Mocht u evenwel fouten tegen komen, dan horen wij dat graag!)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!