Vereniging

Vereniging

 
Bestuur    
Voorzitter Pieter Reijneker voorzitter@hsvdezuidvogels.nl

Vice Voorzitter Bestuurslid Voetbalzaken
Hans van Diest voetbalzaken@hsvdezuidvogels.nl Vicevoorzitter@hsvdezuidvogels.nl
Secretaris Barbara Koetze
secretaris@hsvdezuidvogels.nl
Penningmeester Guido van Gestel
penningmeester@hsvdezuidvogels.nl
Bestuurslid Vrijwilligers Johan Meijwaard Vrijwilligers@hsvdezuidvogels.nl
 
   
Bestuurslid Projecten & commerciële zaken  Rolf van Essen
commercielezaken@hsvdezuidvogels.nl
Sectorleiders Senioren    
Selectie 1 en 2 -- selectie@hsvdezuidvogels.nl

Recreatie 3..7 + VE1, VE2 -- recreanten@hsvdezuidvogels.nl

Senioren 35+, 7 tegen 7 Wijnand Kos 35plus@hsvdezuidvogels.nl
06 - 46 72 67 07
Zaalvoetbal

Elmar Slokker

Serhat Özturun

zaalvoetbal@hsvdezuidvogels.nl
Jeugdcommissie    
Voorzitter Daniël Bartels jeugd@hsvdezuidvogels.nl
Secretaris Vacant jeugdsecretaris@hsvdezuidvogels.nl
Vrouwencommissie    
Voorzitter    vrouwen@hsvdezuidvogels.nl 

Sectorleiders    
JO19 Jan Westland
Anita Smet
JO19@hsvdezuidvogels.nl
06 - 20 83 27 54
06 - 22 06 26 04
MO19-MO09  Claire Bartels meiden@hsvdezuidvogels.nl
06 - 14 00 78 30
JO17/18 Jan WestlandAnita Smet JO17@hsvdezuidvogels.nl
JO18@hsvdezuidvogels.nl
06 - 20 83 27 54 
06 - 22 06 26 04
JO15/16 Jan Westland
Anita Smet
JO15@hsvdezuidvogels.nl
JO16@hsvdezuidvogels.nl
06 - 20 83 27 5
06 - 22 06 26 04
JO13/14 William Diepgrond JO13@hsvdezuidvogels.nl
JO14@hsvdezuidvogels.nl06 - 39 42 02 52
JO11/12  William Diepgrond JO11@hsvdezuidvogels.nl
JO12@hsvdezuidvogels.nl
06 - 39 42 02 52
JO8/08/10 Sander Teeuwissen JO8@hsvdezuidvogelsnl 
JO9@hsvdezuidvogels.nl
JO10@hsvdezuidvogels.nl
06 - 21 87 76 51
Kabouters  Daniel Bartels kabouters@hsvdezuidvogels.nl
     
Technisch Beleid     
Algemeen vacant voetbalzaken@hsvdezuidvogels.nl
SeniorenHeren 1 en 2 vacant tc@hsvdezuidvogels.nl
Jeugd
TCJO-17/15/13
Leo Breevoort tc_jeugd@hsvdezuidvogels.nl
TCJO-11/10 Mark Eijpe tc_jeugd@hsvdezuidvogels.nl
TCJO-9 Gijs van Slooten tc_jeugd@hsvdezuidvogels.nl
Contact    
Activiteiten Johan Meijwaard activiteiten@hsvdezuidvogels.nl
Accommodatie Jan Snel accommodatie@hsvdezuidvogels.nl
Bezorging clubblad    Barbara Koetze    
PR&Communicatie Berry Honing Yvette Roose
prcommunicatie@hsvdezuidvogels.nl
Coordinator scheidsrechters Johan van Os scheidsrechters@hsvdezuidvogels.nl
Kantine Maarten de Graaf kantine@hsvdezuidvogels.nl
06 - 34 36 48 52
Kleding, kledingsponsoring, materialen Barbara Koetze, Elske Praag sportkleding@hsvdezuidvogels.nl 
Ledenadministratie Koos Bakker ledenadministratie@hsvdezuidvogels.nl
06 - 53 20 39 96
Normcommissie Jan Westland normen@hsvdezuidvogels.nl
Redactie PR & communicatie redactie@hsvdezuidvogels.nl
Sponsor Rolf van Essen sponsors@hsvdezuidvogels.nl
Toernooien Wietske v. Buiten
Yvette Roose
toernooien@hsvdezuidvogels.nl
Vrijwilligers Johan Meijwaard vrijwilligers@hsvdezuidvogels.nl
Webbeheer Yvette Roose web@hsvdezuidvogels.nl
Wedstrijdcoördinator Willem Snel wedstrijdcoordinator@hsvdezuidvogels.nl
06 - 51 02 20 62
Wedstrijdzaken 

Jan Toes
Jan van der Ent

wedstrijdzaken@hsvdezuidvogels.nl
06 - 51 51 56 90 (Jan Toes)
06 - 37 74 19 29 (Jan van der Ent)
     
     
     
     
     
     
     
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!